Haberler
MULTİMO ŞİMDİ MİAMİ’DE

MULTİMO ŞİMDİ MİAMİ’DE
30 yılı aşkın süredir odaklandığı mekanizmalı, fonksiyonel mobilyalar alanında uzmanlaşan GAYSAN MOBİLYA, MULTİMO markası ile 10 yurtiçi ve 8 yurtdışı satış noktasına bir yenisini daha ekleyerek Miami’deki showroomunda küçük m2 ler için pratik yaşam çözümlerini ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor. Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinin Miami şehrinde ev sahipliği yapan MULTİMO, milyonlarca insanın yaşamını sürdürdüğü ve günümüz
evlerinin giderek küçüldüğü, modern şehir yaşamının hakim olduğu bir düzende, ferah yaşam alanlarının oluşması için bir çok farklı çözüm sunu yor. Miami’nin önemli konumlarından birinde açılışı yapılan satış noktası, showroom konseptinde faaliyet gösteriyor.

Gaysan Genel Müdür’ü Can Özdemir: “Amerika Birleşik Devletleri gibi büyük bir pazarda ilk satış noktamızı açtık.” “Uygulamakta olduğumuz global büyüme planı doğrultusunda dünya pazarında daha etkin rol almak adına, Amerika Birleşik Devletleri gibi önemli bir pazarda ilk
satış noktamızı açtık. Müşterilerimizden gelen talep ve ihtiyaç lara göre, ABD’nin farklı noktalarına da yayılarak, Multimo markasının bilinirliliğini artıracak ve daha ferah yaşam alanları için çözümler sunmaya devam edeceğiz” dedi. Mekanizmalı ve fonksiyonel mobilyalar ile Türkiye’de lider konumda olan ve dünya çapında ise 5 önemli üreticiden biri olan Gaysan, “Hayatına Yer Aç” sloganıyla yaşam alanlarında, başta açılır kapanır duvar yatağı modelleri ile
mobilyaların kapladığı alanı kullanıcılarına yeniden kazandırmaya ve aynı alanı birden çok fonksiyon için kullanmaya davet ediyor.

 

 

Multimo akıllı mobilyaları ve ürünleri sayesinde artık her şeye yer var. Açılır kapanır mekanizmalı ürünler sayesinde her bir fonksiyon için ayrı bir mobilya ünitesi almanız gerekmez. Yatağınız aynı zamanda bir gardırop olabilir. Fonsiyonel Mobilyalarımız sayesinde dar alanlarınızı yaşanabilir alanlara çevirin.
Günümüzde evler giderek küçülüyor. Bu da akıllı mobilya ihtiyaçlarımızı arttırıyor. Gelin 30 yıllık deneyime güvenin ve Multimo Akıllı Mobilya ürünleri ile evinizde mobilyaların alan işgaline son verin. Çok amaçlı mobilyalarımız ile tanışın!
Çocuk odalarında oyun için alan mı gerekiyor, yada salonunuzu misafir geldiğinde misafir odasına mı dönüştürmek istiyorsunuz. Çok amaçlı ve fonksiyonel mobilyalar ve açılır kapanır, katlanır duvar yatakları ile evinizde hayata yer açın !
E- Bülten Aboneliği
Kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak için sizde e-bültenimize abone olun, habersiz kalmayın.
Müşteri Hizmetleri
Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 arası hizmetinizdedir.
0 (212) 886 25 57