Simple Collection
Simple Collection
Açıklama

 

Simple Collection

Minimal tasarım, kolay kurulum ve ekonomik fiyatı ile Simple Collection duvar yatakları, 33 yıllık Gaysan tecrübesiyle…

 

Simple Çift Kişilik Yatak

Simple yan açılır çift kişilik yatak, kısıtlı alanlara sahip mekanlar için ferah uyku alanları yaratan ve minimal görünümüyle göz yormayan, dağınıklık hissine son veren modern bir ürün.

Simple Tek Kişilik Yatak

Karyola görünümü ve ekonomik tasarım ile Simple tek kişilik yatak misafirleriniz için pratik bir ek yatak.

Simple Ranza

Sade görünümü ve fonksiyonelliği ile Simple Ranza ile genç odalarında daha fazla alan, daha fazla sosyal zaman yaratabilirsiniz.

Multimo akıllı mobilyaları ve ürünleri sayesinde artık her şeye yer var. Açılır kapanır mekanizmalı ürünler sayesinde her bir fonksiyon için ayrı bir mobilya ünitesi almanız gerekmez. Yatağınız aynı zamanda bir gardırop olabilir. Fonsiyonel Mobilyalarımız sayesinde dar alanlarınızı yaşanabilir alanlara çevirin.
Günümüzde evler giderek küçülüyor. Bu da akıllı mobilya ihtiyaçlarımızı arttırıyor. Gelin 30 yıllık deneyime güvenin ve Multimo Akıllı Mobilya ürünleri ile evinizde mobilyaların alan işgaline son verin. Çok amaçlı mobilyalarımız ile tanışın!
Çocuk odalarında oyun için alan mı gerekiyor, yada salonunuzu misafir geldiğinde misafir odasına mı dönüştürmek istiyorsunuz. Çok amaçlı ve fonksiyonel mobilyalar ve açılır kapanır, katlanır duvar yatakları ile evinizde hayata yer açın !
E- Bülten Aboneliği
Kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak için sizde e-bültenimize abone olun, habersiz kalmayın.
Müşteri Hizmetleri
Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 arası hizmetinizdedir.
0 (212) 886 25 57